درباره ما

شرکت باران تجارت پوریا در زمینه‌ی تولید انواع لامپ‌های کم مصرف و LED فعالیت می‌کند. از ابتدای تاسیس شرکت، با بهره‌گیری از اصول علمی در زمینه‌ی تحقیقات بازار و نیازسنجیِ دقیق همگام با تکنولوژی نوین تولید، به تامین نیازهای مصرف‌کنندگان و تولید و عرضه‌ی محصولات پرداخته است.

 شرکت باران تجارت پوریا از سال ۸۶ واردات لامپ‌های رشته‌ای و حبابی را آغاز کرده است. در سال‌های ۸۹ و ۹۰تولید پروژکتورهای فوق کم مصرف LED را همسو با آخرین فناوری‌های جهانی و مبحث ذخیره‌یِ انرژی شروع کرده و هم‌اکنون به طور کلی ۸۶ نوع محصول در طیف کالاهای عرضه شده به بازار دارد. همچنین از سال ۹۱ تولید لامپ‌های کم‌مصرف را در دستور کار خود قرار داده است و با رعایت اصل تنوع از ۹ وات تا ۲۰۰ وات اتحاد را در سبد کالایی لامپ‌های کم‌مصرف گنجانده است تا تمامی کاربردهای خانگی، فروشگاهی و صنعتی را پوشش دهد . در این پروژکتورها شاخص‌هایی چون وزن، گرمایش، طول عمر و میزانِ روشنایی به دقت سنجیده و در بالاترین سطوح کیفی در نظر گرفته شده‌اند.

در تولید و عرضه‌ی تمامی محصولات شرکت، چهار اصل کیفیت عالی، قیمت مناسب و رقابتی، سبد کامل کالاها، تبلیغات موثر و اثربخش لحاظ شده است. در شرایطی که قدرت خرید مصرف‌کنندگان پایین و تورم همراه با رکود دامنگ‌یر بازار شده است؛ استراتژیِ شرکت مبتنی بر تولید محصولاتی است که در عین حفظ کیفیت، قیمتی مناسب نیز داشته باشند. با این حال هدف بنیادین شرکت، علی‌رغمِ نوسانات بازار، حفظ رضایت‌مندیِ مصرف‌کنندگان است. در این راستا، واحدهایِ تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت با بهره‌گیری از دانشِ روزامد جهانی به بررسی و آزمایش تکنولوژی‌هایِ نوین و رفع نواقص احتمالی تولید و بهینه‌سازیِ محصولات می‌پردازند. با بهره‌گیری از آخرین روش‌هایِ مدیریت ارتباط با مشتری، سیستم جامع و یکپارچه‌ی نرم افزاری به خدمت گرفته شده است تا پاسخگویی سریع به مشتریان، و در نهایت، افزایش میزان رضایت آنان امکان‌پذیر گردد.

از لحاظ تاسیسات زیربنایی، هم‌اکنون سایت جدید شرکت باران تجارت پوریا در زمینی با مساحت ۶۰۰۰ مترمربع در مراحل پایانیِ احداث و بهره‌برداری قرار دارد. همچنین آزمایشگاهی مجهز به جدیدترین فناوری‌ها و دستگاه‌های تست محصولات در دست احداث است تا علاوه بر شرکت باران تجارت پوریا، شرکت‌هایِ همکار نیز در صورت تمایل بتوانند محصولات خود را جهت تست‌های لازم برای اخذ استاندارد به این آزمایشگاه ارسال نمایند. کلیه محصولات این شرکت دارای علامت استاندارد ملی ایران هستند و لامپ‌های کم‌مصرف بالای ۶۰ وات دارای استاندارد تشویقی می‌باشند.

امید که در راستایِ اعتلای تولید ملی و تامین رفاه مصرف‌کنندگان گام کوچکی برداشته باشیم.