واحد تولید شرکت باران تجارت پوریا ، از نیروهای انسانی با تجربه و متخصصین جوان و با انرژی جهت تولید انبوه لامپ‌های کم مصرف با تنوع بالا و بالاترین کیفیت استفاده می‌نماید.طراحی ۲ خط تولید مجزا و مستقل این امکان را فراهم می‌کند که به طور همزمان ۲ نوع لامپ متفاوت تولید شود.

 


واحد چاپ با استفاده از دستگاه‌های چاپ اتوماتیک جهت پرینت مشخصات و گارانتی لامپ یکی از مهمترین واحد‌های تولید است که با راندمان بالا امکان چاپ همزمان روی ۱۰ نوع لامپ مختلف را امکان‌پذیر می‌سازد.


دستگاه‌های تست قطعات و لامپ‌ها به صورت روزانه و دائمی در حین تولید جهت اطمینان از سلامت لامپ و کیفیت روشنایی و تطابق بالاست و تیوب استفاده می‌گردد.


میزهای مونتاژ تسمه نقاله‌دار، تکمیل لامپ را با بالاترین راندمان میسر می‌سازند و تست‌های متعددی در طول مسیر مونتاژ قبل از تست نهایی روی این خط، انجام می‌گیرد.در خطوط Aging؛ تمامی لامپ‌های تولیدی به وسیله دستگاه‌های ویژه‌ی تست، کنترل می‌شوند.


در این مقطع كلیه لامپ‌ها در شرایط سخت كاری از قبیل دما، ولتاژ بالا و پایین، حالات مختلف قرارگیری لامپ و با روشن و خاموش کردن مكرر تست می‌شوند. انجام تمام این مراحل کنترلی بر روی محصولات؛ گواه دیگری بر کیفیت بالای محصولات می‌باشد.
برای خطوط تولیدی، ایستگاه‌های کنترلی متعددی تعریف شده است که روشنایی، کیفیت ظاهری،انطباق محصول تولید شده با محصول تعریف شده از نظر استانداردهای روشنایی وایمنی را به منظور حصول بالاترین کیفیت و عدم انطباق بررسی می‌کند.


شایان ذکر می‌باشد که روی همه لامپ‌های تولیدی در مراحل مختلف تولید چندین بار تست روشنایی صورت می‌گیرد که در نهایت موجب تحقق هدف اصلی شرکت؛ که حفظ و بهبود کیفیت محصول است خواهد شد.